Działka budowlana Ogrodniczki gm. Supraśl,

Ogrodniczki gm. Supraśl
Dodane: Niedziela, 01 Marzec, 2026  03:58
280 000 zł
264 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
  • Pow. działki:1062 m2
  • Rodzaj działki:Budowlana
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Omiń etap formalności i zacznij budowę od zaraz!

Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 0,1062 m² położona w malowniczych i prężnie rozwijających się Ogrodniczkach. To idealna propozycja dla osób, które chcą wejść na budowę z gotowym "startem" i zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz stresu.

Przygotowany plac budowy z pełnym zapleczem technicznym:
Fundamenty: Gotowa, wylana płyta fundamentowa o wymiarach 10x8 m.
Woda: Własna, wywiercona studnia głębinowa - masz darmową wodę na czas budowy i później.
Prąd: Przyłącze energetyczne wykonane i gotowe do użytku.
Ścieki: Zamontowany zbiornik szczelny o pojemności 9 m³ (wkrótce w planach gminy jest kanalizacja miejska, co jeszcze bardziej podniesie standard!).
Internet: Doprowadzony światłowód od Koba - idealne dla pracujących zdalnie.

Lokalizacja i cena
Działka znajduje się w Ogrodniczkach - miejscu cenionym za bliskość natury, czyste powietrze i błyskawiczny dojazd do Białegostoku.
Powierzchnia: 1062 m²
Warto wiedzieć: Koszt samych przyłączy, studni, zbiornika i fundamentu to dziesiątki tysięcy złotych oraz miesiące czekania na fachowców. Tutaj masz to w cenie i "na już".

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Oznacza to, że prezentowane informacje mają jedynie charakter ogólny i nie są wiążące. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z doradcą.

A-Zet Nieruchomości jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisu.